W kilku słowach – czym jest SEO / SEM? Za tymi dwoma tajemniczymi skrótami kryje się niezwykle praktyczne i proste narzędzie.

SEO (Search Engine Optimization) to nic innego jak pozycjonowanie strony w Internecie. Na pewno niejednokrotnie zastanawialiście się Państwo, dlaczego po wpisaniu hasła w wyszukiwarce, w odpowiedzi pojawiają się strony takie, a nie inne. Cóż, jest to właśnie wynik odpowiedniego pozycjonowania stron.

Dlaczego jest ono obecnie tak ważne? Wystarczy sięgnąć pamięcią do ostatniej chwili, w której wpisywaliśmy coś w wyszukiwarkę. W praktyce niewielu z nas przegląda w poszukiwaniu wyników więcej niż 2-3 strony. Tylko odpowiednia widoczność strony gwarantuje, że potencjalny klient zdecyduje się wejść akurat na naszą witrynę i zapoznać z jej treścią.

W praktyce oznacza to, że tylko odpowiednia widoczność strony – czyli jej pozycjonowanie – sprawi, że nawiążemy pierwszy kontakt z klientem.

Optymalizacja, czyli SEO, jest procesem stanowiącym część ogółu działań promocyjnych w wyszukiwarkach, zwanych SEM (Search Engine Marketing, np. Google, Yahoo, Bing).

ProfitSEO jest ekspertem w pozycjonowaniu stron internetowych. Dzięki nam osiągniecie Państwo pewność, że strona internetowa Państwa firmy jest odpowiednio widoczna dla wszystkich obecnych oraz potencjalnych klientów.

Proponujemy bezpieczne dla Państwa rozliczenie typu Success Fee. Jest to opłata za wyniki, będąca gwarantem tego, że współpraca z nami nigdy nie będzie dla Państwa obarczona ryzykiem!

Kontakt z biurem